Personel Taşımacılık Hizmeti

Firmamızın Okul ve Personel Taşımacılığı hizmetlerini yılların vermiş olduğu deneyim ile sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Deneyimli uzman kadromuz ve modern araç filomuz ile bugün yüzü aşkın çeşitli tip ve kapasitedeki araçlarımız ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Pozitif Turizm Seyahat Acentası; Müşterileri ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. 100’ü aşkın çeşitli tipteki araçlarımız ile günde 10,000 kişiyi güvenle sevdiklerine ulaştırmaktayız. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemekteyiz.

Güvenlik;

Bünyemizde taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı Trafik Sigortasının yanında, yolda istenmedik hallerde mobil sağlık hizmetleri güvence kapsamına alınmıştır.
Ayrıca bütün araçlarımızda Ferdi Koltuk Kaza Sigortaları da Standart olarak sunmaktadır.
Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir.
Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardımbilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

Dakiklik;

Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, İstanbul trafiğini çok iyi bilen profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

Kalite;

Şirketimiz Kalitesini; ISO 9001:2008 Toplam Kalite Sistem Belgesini ve Yine TSE-HYB 12257 Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerini alarak tescillemiştir.