REFERANSLARIMIZ

Kültür ve Turi   Kültür ve Turi Kültür ve Turi
Kültür ve Turizm Bakanlığı Adalet Bakanlığı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK)
Kültür ve Turi Kültür ve Turi Kültür ve Turi
Adalet Vakfını Güçlendirme Vakfı (ATGV)                                            Gençlik ve Spor Bakanlığı                                        Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)                     
Kültür ve Turi Kültür ve Turi Kültür ve Turi
 Judo Federasyonu  

 

Personel Taşımacılık Hizmeti

Firmamızın Okul ve Personel Taşımacılığı hizmetlerini yılların vermiş olduğu deneyim ile sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Deneyimli uzman kadromuz ve modern araç filomuz ile bugün yüzü aşkın çeşitli tip ve kapasitedeki araçlarımız ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Pozitif Turizm Seyahat Acentası; Müşterileri ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. 100’ü aşkın çeşitli tipteki araçlarımız ile günde 10,000 kişiyi güvenle sevdiklerine ulaştırmaktayız. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemekteyiz.

Güvenlik;

Bünyemizde taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı Trafik Sigortasının yanında, yolda istenmedik hallerde mobil sağlık hizmetleri güvence kapsamına alınmıştır.
Ayrıca bütün araçlarımızda Ferdi Koltuk Kaza Sigortaları da Standart olarak sunmaktadır.
Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir.
Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardımbilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

Dakiklik;

Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, İstanbul trafiğini çok iyi bilen profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

Kalite;

Şirketimiz Kalitesini; ISO 9001:2008 Toplam Kalite Sistem Belgesini ve Yine TSE-HYB 12257 Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerini alarak tescillemiştir.

Otel Konaklama Hizmetleri

Pozitif Tur güvencesi ile konaklamada konforu ve kaliteyi yakalayın. İster yurtiçi, ister yurtdışı tüm iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, farklı kategorilerde binlerce otel ve konaklama merkezi alternatifleri sunuyoruz. Erken rezervasyon kolaylığı, doğru seyahat planlaması, toplu satın almadan doğan maliyet tasarrufu ve daha birçok imkan sağlayarak, seyahati sizin için avantaja çeviriyoruz.

Catering Hizmetleri

Pozitif Catering Hizmetleri profesyonel aşçıları ve servis elemanları, deneyimli ve güleryüzlü idari personeli ile yemekle ilgili çözümler sunmaktadır.

Firmamız başta aşağıdaki hizmetler olmak üzere yemekle ilgili tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

  • Taşımalı Günlük Yemek Hizmeti
    Fabrikamızda üretilen yemeklerin servis aracıyla müşteri adresine taşınarak günlük yemek ihtiyacının çözülmesi
  • Yemekli Organizasyonlar
    Düğün,Nişan, Açılış, Kokteyl vb. yemekli organizasyonlar
  • Yerinde Yemek Üretimi
    Müşteri mutfağında yemek üretimi için gerekli tüm personel, hammadde ve ekipmanın temini

Hizmet İçi Eğitim Faaliyetleri

Hizmet İçi Eğitim Faaliyeti okul eğitimi alanında görev yapan personele bireysel eğitim desteği sağlar.

Amacı; personelin çalıştığı ülke dışındaki bir program ülkesinde en az 1 gün, en fazla altı hafta eğitim almasını sağlayarak, okul eğitiminin kalitesinin artırılmasına yardımcı olmaktır.

Pozitif Turizm Seyahat Acentası olarak bizler, bu eğitimin alınması için düzenlenecek olan organizasyonları sizler için koordine ediyoruz.