Hüseyin Demir

GENEL MÜDÜR

Pozitif Turizm Seyahat Acentası, sektörde 15 yıla yakın süredir yer alan, Türk turizminin önemli kilometre taşlarından biridir.

Hızlı, kontrollü büyüyen müşteri portföyü ve yatırımlarıyla bugüne dek olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar başarıyla hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Müşteri odaklı politikaları ve proaktif yönetim kadrosuyla, mevcut piyasa şartlarına anında reaksiyon göstererek çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirebilmektedir.

Kongre, seminer organizasyonları, uçak bileti temini, yurtiçi ve yurtdışı turlar, otel rezervasyonları, özel ve kurumsal davetler gibi hizmet sunduğu birçok dalda, servis seçenekleriyle müşterilerine en güvenilir, en ideal faydayı sağlamaktadır.

Sektörde en önemli kavram “güven”dir. Bu yüzden, sürekli güvenilir kalmanın en büyük sırrı olarak bünyesindeki çalışanlarını özenle seçmekte, eğitim, bilgi ve donanımlarına özen göstermektedir.

Türkiye’deki otel ve turistik tesislerde son derece avantajlı fiyat koşullarıyla kaliteden ödün vermeden toplantı, defile, sempozyum, eğitim seminerleri, lansman, özel gala ve davetlerde kişi ve bölge sınırı olmaksızın hizmet vermektedir.

Bu yüzdendir ki 250’ye yakın büyük kuruluş toplantı organizasyonlarında Pozitif Turizm Seyahat Acentasını seçmiştir ve seçmektedir.

Türkiye şartlarında her zevke ve ihtiyaca cevap verme konusundaki hassasiyeti; Pozitif Turizm Acentasına oldukça zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olma avantajını beraberinde getirmiştir.

TÜRSAB (A) ve IATA belgelerine sahip olan Pozitif Turizm Seyahat Acentası; yurtiçi ve yurtdışı tüm havayollarında en uygun koşullarda bilet kesebilme - otel rezervasyonu yapabilme yetkisine birinci dereceden sahip bir kurumdur.

Ekibimiz

Pozitif Turizm Seyehat Acentası
Olarak Sizlere Ekibimizle Birlikte Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız