İlkelerimiz

Gerçek başarıyı kalitede aramak ve müşteri memnuniyeti için çalışmak

Pozitif Turizm Seyahat Acentası için; organize edilecek her işte çıkış noktası nitelik'tir. Kazanç, kalitenin öngörüsü olup, yapılan ve yapılacak her işte, kalite esastır. Müşteri memnuniyetini sağlamak buna bağlıdır. Pozitif Turizm Seyahat Acentası’nın ana ilkesi "kaliteden kazançtır"

Kalitemizi, ölçülebilir gelişmelerle başarıya dönüştürmek...

Hizmette kalite, kontrol, uzmanlık, deneyim, araştırma, ekip, sürekli gelişim... Yeni hizmetler ve daima mükemmeli aramak! Hiç sonu gelmeyecek çabalar... Çünkü hep bir adım sonrası sizi bekliyor. Gerçekleşmiş, ölçülebilir gelişmelere "başarı" diyoruz

Takım ruhuna ve ekip çalışmasına inanmak, bu inancı geleceğe taşımak.

Kuruma gücünü veren, onu yükselten ve başarılara taşıyan, öncellikle insan gücüdür. "Biz" felsefesidir. Müşteri memnuniyetine en büyük katkıyı, dış müşterilerimizle sıkı bir şekilde çalışan iç müşterilerimiz yapmaktadır. Ortak inanç ve hedeflerde buluşan kadromuz, daima yeni başarılarla mutluluk duyacaktır.

Büyümek için büyük düşünmek ve büyük kalmayı başarmak...

Kurumlar daima zaman içinde büyüyüp gelişmek ister. Hedeflenen, daima bir adım sonrasıdır. Rekabetin her alanda giderek zorlaştığı günümüz koşullarında "en iyi" olmaktan başka şansımız yoktur. Sağlam ve güçlü biçimde büyümek için; uzun soluklu düşünüyor, geleceği görmeye çalışıyor ve kurumumuzu yarınlara taşıyabilecek uygun stratejiler geliştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki çalışmanın, gelişmenin, hizmetin sonu ve sınırı yoktur.